Interiér / Ceník

ceny jsou orientační a  pro malá osobní auta, v případě SUV, tereních vozů, 7místných vozů příplatek cca 20%, individuálně domlouváme služby a výslednou cenu při převzetí vozu

Čištění interiéru suchou cestou ZÁKLAD

Zkulturnění vozu, aby byl interiér pěkný. Program obsahuje vysátí vozu včetně kufru. Vyčištění  plastů, obložení dveří, včetně kufru. Vyleštění vnitřních oken a zrcátek, provonění interiéru. V případě gumových "koberečků" i jejich umytí a vysušení. cena se odvíjí od rozsahu znečištění vozu. 

 od 950 Kč

Detailní čištění interiéru

Velmi individuální služba.  Jedná se o detailní péči o interiér, kde nevynecháme jediný kout  a místa, kde běžně nekoukáte. Plasty nejen vyčistíme, ale také vyživíme impregnačním přípravkem na plasty.

 od 1 990Kč

Mokré čištění interiéru

Na mokro vytepujeme/vyčistíme všechny sedačky, loketní opěrku, textilní obložení dveří a hlavové opěrky. K tomu samozřejmě auto vysajeme, vyčistíme plasty a vyleštíme okna, a to v takovém rozsahu, v jakém si jen budete přát. 

od 2 300 Kč

Kůže, péče o ni, čištění, impregnace

Vše záleží na stavu koženého interiéru. Umíme kůže očistit od drobných nečistot v rámci záklandího čištění interiéru a následně naimpregnovat za 300 Kč, ale také pořádné hloubkově vyčistit a následně naimpregnovat. Pak je cena za péči o kůži od 1 900 Kč

od 300 Kč

Dezinfekce interiéru ozonem

Metoda čištění vozidel ozonem ničí viry, bakterie, spory, plísně, pachy, a to mnohonásobně účinněji než dezinfekce běžnými chemickými prostředky. Tím, že se jedná o plyn, je její účinnost i v místech, kam nelze jakékoliv dezinfekční prostředky aplikovat. Dostane se hluboko do všech zákoutí interiéru a pórů materiálů. 

V případě celkové útraty za služby u nás nad 2 500 Kč bude čištění ozonem zdarma.

490 Kč