Exteriér / Ceník

Ceny jsou orientační a pro běžné osobní  vozy. V případě SUV, terénních vozů, 7místných vozů či dodávek  může být cena vyšší o cca 20%, individuálně domlouváme služby a výslednou cenu při převzetí vozu.

Základní mytí vozu 

Jedná se o krásně umyté auto, předmytí aktivní pěnou, odstranění hmyzu, ruční mytí  pH neutrálním šamponem  šetrnou metodou dvou věder, čištění kol z pohledové strany,  vysušení vozu a mezidveří ručníkem z mikrovlákna, ošetření pneumatik.

 od 690 Kč


Detailní mytí vozu s keramickým sealentem 

Auto je detailně umyto. Krom bodů ze základního mytí se věnujeme všem spárám na karoserii, mřížkám v masce, kola myjeme i za paprsky a hlavně vyčistíme mezidveřní prostory (panty, kabelové průchodky) a víčko nádrže. Auto je vysušeno kombinací vzduchu a sušícího ručníku z mikrovlákna a následně je na lak aplikován keramický sealent (hydrofobní efekt, lesk) s výdrží cca 3 měsíce.

od 1 690Kč

 

Péče o keramický povlak

Program obsahuje ruční mytí vozu, chemickou dekontaminaci (odstranění polétavé rzi a asfaltu), vysušení vozu a aplikaci keramického detaileru. Ten keramický povlak vyživuje a udržuje jej tak po dlouho dobu čilým a podporuje jeho funkci. Doporučujeme takto ošetřovat co 3 měsíce. 

od 1 190 Kč

Voskování vozu tuhým voskem  , výdrž až 12 měsíců

Program obsahuje mytí základní, nebo detailní. Následně lak dekontaminujeme chemicky a mechanicky (odstranění polétavé rzi, asfaltu, ptačího trusu a mnoha dalších nečistot) , pak ¨lak odmastíme, naneseme tuhý vosk )směs karnauby a polymerů) a vyleštíme. Cena s detailní mytím je od 3 300 Kč

od 2 900 Kč

Leštění, Renovace laku

 Jednokrokové leštění od 6 900Kč dvoukrokové od 10 900Kč, 

od 6 900 Kč

Keramická ochrana laku

1 letá  od 4 500 Kč

2-3 letá od 6 900 Kč 

Základní ochrana po leštění: tuhý vosk 1100 Kč

od 4 900 Kč

Tekuté stěrače  s výdrží cca 2 až 5 měsíců

Aplikace tekutých stěračů na čelní okno / všechna okna

500/1500 Kč

Keramický povlak na skla  s výdrží až 2 roky 

Aplikace keramického povlaku na čelní okno / všechna okna

800/2000 Kč

Renovace / leštění světlometů

Zrenovujeme jakýkoliv  plastový světlomet, který je zašlý, zažloutlý, nebo poškrábaný, cena je za kus a to od 700 Kč do 1500 Kč dle velikosti světlometu a náročnosti práce.  V některých případech je potřeba světlomet vymontovat.

od 700 Kč